Veseli december pri mehurčkih

December je bil zares čaroben mesec. Na začetku meseca smo izdelali decembrski koledar, na katerega smo napisali dejavnosti za vsak dan posebej. Izdelali smo novoletne okraske, s katerimi smo okrasili novoletno jelko, novoletne izdelke, s katerimi smo okrasili vrtec ter novoletne voščilnice. Veliko smo plesali ter rajali ob otroški glasbi, preizkusili smo se v vlogi kuharjev in spekli slastne piškote, ter kot pravi vrtnarji skrbeli za božično žito, ki smo ga posadili vsak v svoj lonček in ga pridno zalivali. Naučili smo si pripraviti čaj ter ob slavnostni čajanki klepetali s prijatelji. Bili smo tako ustvarjalni in pridni, da nas je obiskal tudi dedek Mraz in podaril nove igrače, s katerimi se bomo lahko igrali. Vsem skupaj želimo lepe praznike in srečno, veselo ter nasmejano v novem letu.

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost