Prerazporeditev vključenih otrok v vrtec

OBVESTILO STARŠEM

Starši, ki želite svojega že vključenega otroka prerazporediti z novim šolskim letom oz. s 1. 9. 2022 v drug vrtec oz. enoto vrtca na območju mestne občine Kranj

(velja za Kranjske vrtce, vrtce pri osnovni šoli in zasebne koncesijske vrtce)

prosimo, da izpolnjeno

VLOGO ZA PRERAZPOREDITEV ŽE VKLJUČENEGA OTROKA V VRTEC NA OBMOČJU MESTNE OBČINE KRANJ MED VRTCI/ENOTAMI NA OBMOČJU MESTNE OBČINE KRANJ ZA ŠOLSKO LETO 2022/2023 oddate v času

od četrtka 27. 1. 2022 do vključno četrtka 3. 2. 2022

na upravi vrtca kamor želite prerazporediti otroka.

V Vrtcu pri Osnovni šoli Orehek Kranj vloge lahko oddate na naslednje načine:

• z navadno pošto na naslov: Vrtec pri OŠ Orehek Kranj, Zasavska cesta 53a, 4000 Kranj
        • izpolnjeno, podpisano in skenirano preko elektronske pošte na naslov: polona.bogataj@osorehek.si.

Predstavitev izbranega vrtca oz. enote si lahko ogledate na spletni strani posameznega vrtca in v Publikaciji posameznega vrtca. Pri izbiri vrtca oz. enote upoštevajte odpiralni in zapiralni čas enote in starostno razporeditev oddelkov.

VLOGO DOBITE na spletnih straneh Vrtca pri OŠ Orehek  pod zavihkom DOKUMENTI (http://www.osorehek-vrtec.si/) in na spletni strani Mestne občine Kranj.

O rešitvi vaše vloge boste pisno obveščeni najkasneje do ponedeljka 21. 02. 2022.

Ravnatelj:

Mag. Drago Zalar

Vloga za prerazporeditev že vključenega otroka v vrtec Datoteka

Morda vam bo všeč tudi...